About Our Company

Drag & Drop any widget in this mobile menu area.

About

Skład opałowy

Building and project tools background.

Składy opałowe

Oferujemy wysokiej jakości węgiel z polskich kopalń (Katowicki Holding Węglowy). Nasz skład opału mieści się w Tczewie, gdzie oferujemy nasze usługi. To, co możemy przede wszystkim Państwu zagwarantować, to niezmiernie wysoką kaloryczność oferowanego przez nas węgla. Dlatego właśnie nasz skład opałowy cieszy się taką popularnością w mieście Tczew. Klienci, którzy skorzystali z naszych usług, chętnie później wracają, gdyż mają świadomość, iż otrzymają wysokiej jakości produkty, które idealnie nadają się do opału. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego też staramy się mieć produkty w pełni dla Państwa satysfakcjonujące.

 

Jeśli potrzebny jest więc Państwu opał, to zachęcamy do skontaktowania się z nami. Gwarantujemy pełną satysfakcję i zadowolenie z oferowanego przez nas produktu. Cechuje nas bowiem przede wszystkim ogromna dbałość o najwyższą jakość sprzedawanych towarów. To natomiast w efekcie procentuje zadowoleniem klientów oraz stale zwiększającą się liczbą odbiorców. Osoby, które wypróbowały nasz skład opałowy, mają świadomość, iż zawsze dostaną najlepszej jakości produkty. Przy tym równocześnie dbamy o to, aby oferować je w przystępnej cenie. To sprawia, iż nasza oferta jest bardzo atrakcyjna dla klientów.

Skład opałowy Tczew – skład węgla oferujący produkty wysokiej jakości

Nasz skład opałowy w Tczewie posiada dość szeroką ofertę, co pozwala każdemu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Oferujemy różne produkty, a wszystkie z nich są naprawdę wysokiej jakości. W ciągłej sprzedaży posiadamy między innymi węgiel:

  • groszek
  • orzech
  • kostka
  • brunatny
  • miał
  • koks
  • drewno
  • podpałka

Wszystkie gatunki węgla posiadamy również  w opakowaniach (workach) po 25 kg. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, albowiem nie tylko  zapewniamy, że wyżej wymieniony opał jest wysokiej jakości, ale równocześnie w dość przystępnej cenie. Dzięki temu można zrobić większe zamówienie bez obaw, iż będzie ono bardzo kosztowne.

Podczas każdych zakupów w naszej firmie otrzymają Państwo wydruk z wagi elektronicznej. Informujemy również, iż nasz skład opałowy w Tczewie prowadzi sprzedaż ratalną, co jest wygodnym rozwiązaniem dla wielu osób, nie mogących za jednym razem zapłacić większej kwoty. Co ważniejsze, pragnąc zwiększyć Państwa komfort podczas składania zamówień, umożliwiliśmy  robienie zamówień przez telefon. Wszystko z troski o Państwa wygodę i czas. Nasz skład opału posiada również swój własny transport, w związku z czym dowozimy towar. Zapraszamy do naszych składów w Jabłówku i Tczewie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Chętnie służymy pomocą.